Odstranit porušení poloměru pohybu v prohlížeči můžete pro všechny objekty sestavy svazku, pro všechny objekty určitého typu nebo pro jeden nebo více vybraných objektů. Objekty k odstranění obsahují dráty, kabely, kabelové dráty a segmenty.
Pomocí Potlačit porušení v kontextové nabídce můžete ignorovat vybraná porušení poloměru ohybu v průběhu všech kontrol poloměru ohybu.
Ikona prohlížeče se aktualizuje, aby označovala, že se určitá porušení ignorují.
Odstraňování porušení ve všech segmentech, drátech a kabelech v sestavě svazku
- Aktivujte sestavu svazku obsahující poškození, která se mají odstranit.
- Pravý tlačítkem myši klikněte na uzel podsestavy a pak v kontextové nabídce zvolte Odstranit všechna porušení poloměru ohybu.
Odstraňování porušení ve všech objektech vybraného typu
Poznámka: Odstranění porušení poloměru ohybu na segmentu neodstraní porušení poloměru ohybu u drátů nebo kabelů, jejichž trasa tímto segmentem vede.
- Aktivujte sestavu svazku obsahující poškození, která se mají odstranit.
- V prohlížeči zvolte složku pro typ objektů, ve kterých chcete porušení odstranit. Můžete zvolit složku Wire, Cable nebo Segment.
- Kliknutím pravého tlačítka myši vyberte Poloměr ohybu, a pak z kontextové nabídky vyberte Odstranit všechna porušení.
Odstraňování porušení ve vybraných drátech, drátech kabelů a segmentech
Poznámka: Odstranění porušení poloměru ohybu na segmentu neodstraní porušení poloměru ohybu u drátů nebo kabelů, jejichž trasa tímto segmentem vede.
- Aktivujte sestavu svazku obsahující poškození, která se mají odstranit.
- V prohlížeči nebo v grafickém okně vyberte jeden nebo více objektů svazku s porušením poloměru ohybu. Můžete vybrat dráty, segmenty, kabely nebo kabelové dráty.
- Kliknutím pravého tlačítka myši vyberte Poloměr ohybu a pak z kontextové nabídky vyberte Odstranit porušení.
Potlačování porušení ve vybraných objektech
- Klikněte pravým tlačítkem na objekt obsahující porušení.
- Vyberte Poloměr ohybu a z kontextové nabídky pak vyberte Potlačit poškození.