Na karcie Kolory okna dialogowego Zmień ustawienia eksportu DWG/DXF (zobacz sekcję Eksportowanie do pliku DWG lub DXF), wybierz jedną z następujących opcji, aby określić, w jaki sposób do plików DWG lub DXF są eksportowane kolory:
- Kolor indeksowany (255 kolorów). Dla kolorów ustawionych według kategorii, zostaną użyte kolory indeksowane określone na karcie Warstwy okna dialogowego Zmień ustawienia eksportu DWG/DXF. Jeśli kolory nie są ustawione według kategorii i w eksporcie jest zachowane zastąpienie, Revit LT używa najbliższego dopasowania spośród 255 zindeksowanych kolorów, dlatego dopasowanie kolorów RGB i Pantone® może nie być dokładne.
- True Color (wartości RGB). Używa wartości RGB z programu Revit LT dla parametrów WgWarstwy i WgElementu zamiast indeksowanych kolorów na karcie Warstwy okna dialogowego Zmień ustawienia eksportu DWG/DXF. Na przykład w przypadku eksportowania wypełnień kolorem pomieszczeń (lub przestrzeni) kolory w eksportowanym pliku są dokładnie dopasowane do kolorów w pliku oryginalnym.