DEMANDLOAD (rendszerváltozó)

Azt határozza meg, hogy a program végrehajtsa-e bizonyos alkalmazások igény szerinti betöltését, és ha igen, mikor.

Típus:Egész
Mentés helye:able id="cpm_sys_var_block_saved_in" format="registry">
Kezdeti érték:3

Ha ezt a rendszerváltozót 0-ra állítja, a külső fejlesztésű alkalmazások és némely AutoCAD parancs nem fog működni.

0

Kikapcsolja az igény szerinti betöltést.

1

Igény szerint betölti a forrásalkalmazást felhasználói objektumokat tartalmazó rajz megnyitásakor. A beállítás nem kötelezően tölti be az alkalmazást, amikor elindítja az alkalmazás egyik parancsát.

2

Betölti az alkalmazást, amikor elindítja annak egyik parancsát. Ez a beállítás nem tölti be az alkalmazást felhasználói objektumokat tartalmazó rajz megnyitásakor.

3

Betölti a forrásalkalmazást, amikor megnyit egy olyan rajzot, amely egyedi objektumokat tartalmaz, vagy amikor elindítja az alkalmazás egyik parancsát