Otwórz projekt Revit i użyj narzędzi Importuj formaty CAD lub Połącz formaty CAD, aby zaimportować lub połączyć dane wektorowe z innych programów CAD.
- Kliknij kolejno kartę Wstaw
panel Importuj
(Importuj CAD) lub kartę Wstaw
panel Podłącz
(Podłącz CAD). W przypadku podłączania pliku zamiast importowania zapoznaj się z tematem Importowanie a podłączanie do odnośników.
- W oknie dialogowym Importuj formaty CAD lub Podłącz formaty CAD przejdź do folderu zawierającego plik do zaimportowania lub podłączenia.
- Wybierz plik.
- Określ opcje importu lub podłączania. Zobacz temat Opcje importowania i łączenia.
- Kliknij przycisk Otwórz.
Uwaga: W przypadku otwarcia pliku DGN wyświetlone zostanie okno dialogowe Wybierz widok. Wybierz widok, który zostanie otwarty. Widok odpowiada idealnie widokowi MicroStation i po zaimportowaniu do programu Revit jest identyczny z widokiem MicroStation.
- Dane umieszczane ręcznie są wyświetlane w obszarze rysunku i poruszają się wraz ze wskaźnikiem. Kliknij, żeby umieścić importowane dane.
Aby zobaczyć importowane dane, można użyć funkcji powiększenia. Zobacz temat Informacje o powiększaniu widoków projektu.