Pokud otevřete výkres z dřívější verze aplikace AutoCAD Architecture, který obsahuje styly skupiny ploch, budou styly skupiny ploch automaticky převedeny na styly zóny. Následující tabulka mapuje vlastnosti stylu skupiny ploch na vlastnosti stylu zóny.
| Vlastnost stylu skupiny ploch | Vlastnost stylu zóny | Hodnota/výchozí hodnota |
|---|---|---|
| Název | Název | Existující hodnota |
| Popis | Popis | Existující hodnota |
| KeyNote (Klíčová poznámka) | KeyNote (Klíčová poznámka) | Existující hodnota |
| Dokumenty s poznámkami/odkazy | Dokumenty s poznámkami/odkazy Dokumenty s poznámkami/odkazy | Existující poznámky a připojené dokumenty |
| Sady vlastností | Sady vlastností | Sady vlastností skupiny ploch jsou převedeny na sady vlastností zóny a připojeny k převedenému stylu zóny |
| Není použito | Definice seznamu | Standardní Poznámka: V dřívějších verzích aplikace AutoCAD Architecture byly definice seznamu připojeny k zónám nebo šablonám zón. Nyní jsou připojeny ke stylu prostoru nebo zóny.
|
| Výlučnost | ||
| Není použito | Povolení připojení prostoru pouze k zóně tohoto stylu | Není vybráno |
| Není použito | Povolení připojení zóny tohoto stylu pouze k ostatním zónám stejného stylu | Není vybráno |
| Klasifikace | Klasifikace | Existující hodnoty klasifikace. Poznámka: Definice klasifikace skupiny ploch ze zastaralých výkresů jsou převedeny na definice klasifikace zóny a použity u převedených stylů zóny.
|
| Reprezentace zobrazení | ||
| Půdorys | Půdorys | Existující nastavení |
| Půdorys s více detaily | Půdorys s více detaily | Existující nastavení |
| Půdorys s méně detaily | Půdorys s méně detaily | Existující nastavení |
| Není použito | Prezentace půdorysu | Výchozí hodnoty výkresu |
| Není použito | Stíněný půdorys | Výchozí hodnoty výkresu |