A fájltömörítés csökkenti a kliens és a szerver között küldött adatok méretét (a bitek számát).
Alapértelmezés szerint a Fájl tömörítése BE van kapcsolva a fájltöbbszörözés (helyről helyre) és a fájlátvitel (kliens-szerver feltöltések és letöltések) számára. Azonban ez kézileg konfigurálható, az alábbiak szerint.
Kövesse ezeket az utasításokat a fájltömörítés be/kikapcsolásához a helyről helyre történő többszörözés számára.
Az alapértelmezett hely a C:\Program Files\Autodesk\ADMS<kiadás><év> \Server\Web\Services
<add key="CompressReplicatedFiles" value="true"/>
A fájltömörítést újra bekapcsolhatja, ha az értéket igazra állítja.
Kövesse ezeket az utasításokat a fájltömörítés be/kikapcsolásához kliens-szerver fájlátvitelek esetén.
Ha például a Vault Professional kliens számára kívánja konfigurálni a feltöltések és letöltések esetén bekövetkező fájltömörítést, akkor a Connectivity.VaultPro.exe konfigurációs fájlt módosítsa.
A Vault kliens konfigurációs fájljának alapértelmezett helye C:\Program Files\Autodesk\Vault<kiadás><év>\Explorer
<add key="CompressFileTransfers" value="false"/>
A fájltömörítés későbbi kikapcsolásához állítsa az értéket hamisra.
Minden alkalmazást külön kell konfigurálni a fájlátvitel tömörítéséhez az alkalmazás és a szerver között. Az Inventor számára a CompressFileTransfers kulcsot kell hozzáadni az Inventor.exe.config fájl (alapértelmezett helye a C:\Program Files\Autodesk\Inventor <kiadás> <év>\Bin) appSettings szakaszához, az AutoCAD esetében ezt az acad.exe.config fájl (alapértelmezett helye C:\Program Files\Autodesk\AutoCAD <év>) appSettings szakaszához kell hozzáadni.