Změna odkazu popisku

Po přidání popisku do pohledu můžete několika způsoby změnit odkazovou čáru.

Videofilm: Vkládání popisků a odkazů

Jestliže chcete... Pak...
změnit délku odkazu vyberte příslušný popisek a přesuňte jej pomocí křížového ovládacího prvku pro přetažení.
přidat na odkazovou čáru šipku vyberte příslušný popisek a na paletě Vlastnosti klikněte na možnost (Upravit typ). V dialogu Vlastnosti typu vyberte hodnotu v poli Šipka odkazu.
změnit barvu, tloušťku a vzor odkazu klikněte na kartu Správapanel Nastavení (Styly objektů). V dialogu Styly objektu klikněte na kartu Objekty poznámek, přesuňte se k příslušnému popisku a zadejte hodnoty do polí Tloušťka čáry, Barva čáry a Vzor čáry.
přidat popisek multiodkazu na pásu karet vyberte příkaz pro umístění popisku a klikněte na kartu Upravit | panel Popisek panel Popisek (Popisek multiodkazu). Jakmile je tato možnost povolena, můžete vybrat více referencí, které chcete opatřit popiskem. Stisknutím klávesy Enter akci dokončete.
upravit popisek multiodkazu pro přidání nebo odebrání referencí vyberte odkaz a klikněte na kartu Upravit | karta <Prvek> popisky panel Hostitel (Upravit popisek).
Poznámka: Příkaz Upravit popisek otevře režim úprav, ve kterém můžete přidat nebo odebrat reference. Kliknutím na tlačítko Dokončit uložíte provedené změny a ukončíte režim úprav, kliknutím na tlačítko Storno zrušíte změny a ukončíte režim úprav.