A lista tartalmazza az operációs rendszer által felismert összes használható nyomtatót. Ha olyan nyomtatóhoz kíván csatlakozni, amely nincs a listán, először hozzá kell adnia a nyomtatót az operációs rendszerhez.
(Nem kötelező) A PCP/PC2 importálása képernyő lehetővé teszi, hogy egy olyan PCP- vagy PC2-fájl konfigurációs információit használja, amelyet a program korábbi kiadásában hoztak létre.
Az újonnan konfigurált plotterhez tartozó PC3-fájl megjelenik a Plotterek ablakban, és a plotter kiválasztható a nyomtatásra használható eszközök listájából.
Most a nyomtató alapértelmezett beállításai a Nyomtató hozzáadása - Befejezés lap Nyomtatókonfiguráció szerkesztése gombjára történő kattintással módosíthatók. Az újonnan konfigurált nyomtatón egy nyomtatáskalibrációs teszt is végrehajtható a Nyomtató hozzáadása – Befejezés oldal Nyomtató kalibrálása elemére való kattintással.