Upozornění se zobrazí, když se pokusíte provést export do formátu gbXML a model budovy neobsahuje v dané fázi žádné prvky ohraničující místnost.
Chyba: Nelze vytvořit povrchy analýzy energie V aktuální fázi nejsou definovány žádné prvky ohraničující místnost. Zkontrolujte nastavení položky Projektové informace.
Řešení: proveďte následující:
- Zkontrolujte, zda příslušné prvky (například stěny a střechy) v modelu budovy jsou ohraničením místnosti.
- Klikněte na kartu Správa
panel Nastavení
(Informace o projektu). V dialogu Vlastnosti instance klikněte v části Energetická data na možnost Upravit. V dialogu Energetická nastavení určete v poli Fáze projektu fázi, ve které chcete provést energetickou analýzu. Tato fáze by měla být ta fáze, ve které existují prvky ohraničující místnost.