Pokud narážíte na problémy s grafikou modelu po připojení nebo importu souboru CAD, přečtěte si toto téma.
V mnoha případech se grafické problémy, které se vyskytují po připojení nebo importu souboru CAD, vztahují k maximálnímu omezení vzdálenosti 20 mil nebo 32 kilometrů.
Většině těchto problémů se můžete vyhnout pomocí následujících postupů:
Pokud například chcete použít data pozemku v modelu aplikace Revit v aplikaci AutoCAD, použijte příkaz PIŠBLOK a vyberte zeměměřické informace, které chcete exportovat do souboru výkresu. Tento postup zabrání situaci, kdy nepotřebná data způsobují problémy v modelu aplikace Revit.
Přečtěte si následující seznam příznaků a další řešení, pokud jsou k dispozici.
Při umísťování prvků nebo při kreslení čáry, snažíte se pomocí uchopení zarovnat s existující geometrií. Uchopení však nefungují podle očekávání.
Problém můžete vyřešit pomocí postupů popsaných výše.
Při přiblížení a oddálení pohledů řezu a bokorysých pohledů prvky skáčou a nepředvídatelně mění polohu.
Problém můžete vyřešit pomocí postupů popsaných výše. Kromě toho zkuste jedno z následujících řešení:
V řezech a bokorysých pohledech se prvky zobrazují pomocí stylu pohledu drátový model místo stylu pohledu skryté hrany nebo stínovaný pohled, jak bylo pro pohled určeno.
Problém můžete vyřešit pomocí postupů popsaných výše.
Po připojení souboru k modelu aplikace Revit se některé prvky, které se zobrazují v pohledu, nevytisknou podle očekávání.
Problém můžete vyřešit pomocí postupů popsaných výše. Kromě toho zkuste jedno z následujících řešení:
Pokud se tato zpráva zobrazí, když se pokoušíte připojit nebo importovat soubor CAD, viz toto téma.
Při importu nebo připojení geometrie se zobrazuje v modelu aplikace Revit mnohem větší nebo menší, než je požadováno. K tomuto problému měřítka může dojít, pokud v softwaru CAD nebyly správně definovány jednotky.
Definujte jednotky v softwaru CAD odpovídajícím způsobem. Při importu nebo připojení souboru do aplikace Revit vyberte v dialogu Import/Připojení formátů CAD příslušnou hodnotu pro položku Importovat jednotky.