Karta Podsumowanie (okno dialogowe Edytor stylów etykiet)

Za pomocą opcji dostępnych na tej karcie można przejrzeć wszystkie ustawienia stylu etykiety.

Podsumowania zawartości etykiet (Komponent 1 itd.)

Zawiera listę komponentów etykiety zdefiniowanych w stylu etykiety. Komponenty są ponumerowane i ułożone w kolejności, w jakiej były tworzone. Na przykład, jeśli w stylu etykiety jest skonfigurowanych kilka komponentów, na liście znajdą się kategorie Komponent 1, Komponent 2, Komponent 3 itp.

Właściwości każdego komponentu są poprzedzone nazwą kategorii komponentu i wymienione pod wpisem tego komponentu. Wartości wszystkich właściwości są pobierane z ustawień skonfigurowanych na kartach Ogólne, Układ i Stan po przeciągnięciu znajdujących się w oknie dialogowym Edytor stylów etykiet.

Zwiń wszystkie kategorie

Powoduje zwinięcie kategorii właściwości i wyświetlenie tylko elementu znajdującego się na najwyższym poziomie.

Rozwiń wszystkie kategorie

Powoduje rozwinięcie wszystkich kategorii w celu wyświetlenia wszystkich właściwości.

Nadpisz wszystkie zależności

Powoduje zaznaczenie wszystkich pól wyboru w kolumnie Zastąp, co powoduje zablokowanie możliwości edycji stylu w przypadku zmiany wartości na wyższym poziomie (w ustawieniach etykiety lub macierzystym stylu etykiety).

Aktualizacja stanu

Po zaznaczeniu każdego elementu u dołu karty Podsumowanie jest wyświetlana informacja o stanie zastąpienia.