Administratorzy kont to osoby, które mogą inicjować projekty w imieniu firmy. Jeśli w przyszłości będą tworzone projekty, można również dodać użytkownika jako administratora konta. Tylko inny administrator konta może zapraszać nowych.
Odniesienie do danych lub DREF jest rodzajem łącza informacji specyficznego dla danych programu Civil 3D.
Desktop Connector to aplikacja firmy Autodesk, która przekazuje informacje między systemem operacyjnym a usługą Autodesk Docs. Jest to aplikacja, która dodaje skrót Autodesk Docs do panelu nawigacji systemu Windows i wyświetla obok folderów usługi Autodesk Docs. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz temat Aplikacja Autodesk Desktop Connector.
Odnośnik zewnętrzny to dowolny obiekt, do którego istnieją odnośniki w programie Civil 3D. Są to na przykład pliki DWG, DGN, rastrowe, połączone pliki programu Excel, pliki PDF, XML itd.
Hub to termin znajdujący się w plikach pomocy i grupach dyskusyjnych, odnoszący się do głównej przestrzeni online Autodesk Docs firmy.
Administratorzy projektu to osoby, które mogą tworzyć foldery specyficzne dla projektu, zapraszać współpracowników i ustawiać uprawnienia do części projektu.
Rola to jeden atrybut, który może być używany do ustawiania uprawnień do folderu i/lub przyznawania dostępu do różnych modułów Autodesk Docs. Role przypisuje administrator projektu.
Zarejestrowane aplikacje (REGAPP). Regapp to skrót od „registered application”. Za pomocą jednego z interfejsów API udostępnianych przez Autodesk (AutoLISP, ObjectARX, .NET itp.), do obiektów rysunku można dołączać dane XData (Extended Entity Data). Za pośrednictwem tych danych XData, ze specyficznymi obiektami można powiązać informacje różnego typu; w ten sposób można rozszerzać możliwości zapisywania danych w projektach AutoCAD. Dane XData są pogrupowane według nazwy zarejestrowanej aplikacji, a zarejestrowana nazwa aplikacji jest wymagana do identyfikacji danych XData. Aby dana aplikacja mogła zapisywać i odczytywać dane XData, musi odwoływać się do nich przez unikalny identyfikator regapp. Nazwa (lub identyfikator) regapp jest identyfikatorem XData, który jest (lub był) powiązany z obiektami na rysunku.