Topológia átfedés elemzése - Csomópontok létrehozása párbeszédpanel

Ezt a párbeszédpanelt annak meghatározására használhatja, hogy kíván-e létrehozni új csomópontokat a csatolások végpontjain, ahol azok hiányoznak az eredmény átfedés topológiában. Ha igen, adja meg a csomópontokat létrehozó blokkot.

Új csomópontok létrehozása topológiához

Szükség szerint jelölje be ezt a jelölőnégyzetet új csomópontok létrehozásához az eredménytopológia csatolásainak végpontjainál. Ez hasznos lehet, ha később elemezni szeretné az eredménytopológiát.

Pont objektum a csomópont létrehozásához

Adja meg a csomópontok ábrázolásához használni kívánt blokkot.

  • Ha a rajzkészletben meghatározott blokk használatával szeretne csomópontokat létrehozni, kattintson a lefelé nyílra és a listából válasszon ki egy blokkot.
  • DWG-fájlként elmentett blokkból csomópont létrehozásához kattintson a Tallóz gombra. Válassza ki a használni kívánt fájlt. A teljes DWG egy egyszerű blokként kerül beillesztésre.
  • Csomópont pontként való létrehozásához válassza ki az ACAD_POINT elemet.
Betölt

Felhasználhat előzőleg mentett beállításokat.

Elment

Elmenti az aktuális beállításokat, így azokat később újra használhatja.

Mégse

A topológia átfedés végrehajtása nélkül zárja be a párbeszédpanelt.

Vissza

Megjeleníti az előző párbeszédpanelt.

Tovább

Nem engedélyezett, mert ez az utolsó párbeszédpanel a listában.

Befejezés

Az aktuális beállításokat használva végrehajtja a topológia átfedését. A Befejezés gomb akkor érhető el, ha kiválasztotta az átfedéstopológiát, és érvényes topológia nevet adott meg a kimeneti topológiához.