Fájlok leadása a Vault tárba a Vault Office alkalmazással

Ha befejezte a munkát egy a Vault tárból lefoglalt fájlon, adja le a fájlt a Vault tárba a módosítások mentéséhez a verziótörténetben.

Megjegyzés: A külső befogadófájlhoz OLE csatolással csatolt fájlt nem lehet a befogadófájl részeként leadni.
  1. Kattintson a Leadás parancsra az Autodesk Vault szalagon.

  2. Ha a fájl még nincs elmentve, a program figyelmezteti, hogy mentse el a fájlt. Adjon meg egy nevet a fájlnak és kattintson a Mentés lehetőségre.

  3. Ha a fájl még nem létezik a Vault tárban, akkor a program felszólítja, hogy válasszon egy helyet a fájlnak a Vault tárban. A Vault hely kiválasztása párbeszédpanelen válasszon ki egy Vault mappát, vagy kattintson az Új mappa lehetőségre egy új mappa létrehozásához a Vault tárban, majd kattintson az OK lehetőségre.

  4. A Leadás párbeszédpanelen:

    • Ha meg kívánja tartani a fájl lefoglalását további módosításhoz, jelölje be a Fájlok lefoglalásának fenntartása jelölőnégyzetet. Ez a jelölőnégyzet nem érhető el, kivéve, ha a Fájl bezárása és a munkapéldány törlése jelölőnégyzet nincs bejelölve.
    • Ha el kívánja távolítani a helyi másolatot a fájl leadása után, jelölje be a Fájl bezárása és a munkapéldány törlése jelölőnégyzetet. Ez a jelölőnégyzet nem érhető el, kivéve, ha a Fájlok lefoglalásának fenntartása jelölőnégyzet ki van kapcsolva.
  5. Billentyűzze be megjegyzésként a szöveg mezőbe, hogy milyen módosításokat hajtott végre a fájl ezen verzióján.

  6. Kattintson az OK gombra.

  7. Ha a munkapéldány törlését választotta, a program felszólítja, hogy erősítse meg a fájl törlését. Kattintson az OK gombra.