Zgodnie z ogólnym wzorcem postępowania przed utworzeniem etykiet należy utworzyć geometrię i dokonać jej edycji. Dotyczy to również działek.
Po utworzeniu odnośników zewnętrznych do danych działki można do nich dodać etykiety w bieżącym rysunku. Etykiety odnośników zewnętrznych działki można tworzyć w taki sam sposób, jak etykiety dowolnego obiektu. Zaleca się nieumieszczanie etykiet w rysunku źródłowym, do którego zostanie utworzony odnośnik zewnętrzny, ponieważ etykiety te nie są edytowalne. Należy wstawić odnośniki zewnętrzne, a następnie dodać ich etykiety w bieżącym rysunku. Jeśli mają zostać dodane tabele działek, należy najpierw przekształcić etykiety w oznaczenia.
W celu zarządzania projektami z danymi działek należy używać odnośników zewnętrznych działek. Program Vault aktualnie nie obsługuje danych działek, dlatego należy wykorzystać odnośniki zewnętrzne działek w celu wstawienia danych źródłowych do bieżącego rysunku.