Po utworzeniu elementu jego numer jest przypisywany automatycznie na podstawie domyślnego schematu numerowania. Jeśli jednak schemat numerowania wymaga wprowadzenia danych przez użytkownika, zostanie otwarte okno dialogowe Numer elementu, w którym można wprowadzić wymagane wartości.
Jeśli nie chcesz używać domyślnego schematu numerowania, wybierz z listy rozwijanej nowy schemat numerowania. W przeciwnym razie przejdź do kolejnego kroku.
Jeśli przypisanie numerowania elementów wymaga wprowadzenia danych przez użytkownika, wybierz pole i wprowadź wymaganą wartość.
Można również kliknąć opcję Zastąp, aby wyszukać właściwość, która ma zostać użyta w polu.
Kliknij przycisk Sprawdź wstępnie, aby upewnić się, że wszystkie wartości zostały zaakceptowane. W razie potrzeby wprowadź zmiany.
Aby usunąć element z listy, wybierz go i kliknij przycisk Usuń.
Po dodaniu wszystkich wartości i pomyślnym wykonaniu wstępnego sprawdzenia kliknij przycisk OK, aby przypisać nowe numery elementów.