Funkce vyhledávání ve správě dokumentů umožňuje snadno vyhledat složky a dokumenty. Výsledky můžete také upřesnit použitím filtrů.
Výsledky vyhledávání se zobrazí v pořadí, které odpovídá kritériím vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete zobrazit v seznamu nebo jako miniatury. Výsledky vyhledávání zahrnují také cesty každé složky a dokumentu.
Výsledky vyhledávání můžete upřesnit pomocí operátorů vyhledávání, které slouží k úpravě vyhledávacích výrazů. Podrobnosti naleznete v tabulce níže.
| Operátor vyhledávání | Definice | Příklad |
| A | ||
| NEBO | střecha SEVER |
|
| NOT | Poznámka: Chcete-li použít operátor NOT, uzavřete operátor a hledaný termín v závorkách. |
|
| () | Vrátí všechny dokumenty se střechou a severem nebo "střechou a jih", ale bez "střechy"se nevytvoří žádné výsledky. |
|
| * | Vrátí všechny dokumenty začínající písmenem "A"a končící číslicí "09", přičemž mezi nimi je libovolná kombinace znaků. |
V závislosti na prohledávané složce jsou k dispozici dvě možnosti vyhledávání:

Výsledky vyhledávání můžete dále upřesnit použitím příslušných filtrů dostupných ve složkách Půdorysy a Soubory projektu.
Vyberte složku, kterou chcete prohledat.
Zadejte hledaný termín do vyhledávacího pole a klikněte na tlačítko
.
Výsledky vyhledávání zobrazí všechny dokumenty a složky, které odpovídají kritériím vyhledávání.
Klikněte na položku
.
V závislosti na složce, ve které se nacházíte, jsou k dispozici následující filtry:
Složka Plány: Filtrujte podle dokumentu nebo složky, aktuální verze, poslední aktualizace, stav kontroly, nastavení, názvu, čísla listu a uživatelských atributů.
Složka Project Files: Filtrujte podle dokumentu nebo složky, typů dokumentů, aktuální verze, poslední aktualizace, stavu kontroly, sady, názvu, čísla listů a uživatelských atributů.
Použijte příslušné filtry.
Výsledky filtrovaného vyhledávání se nyní zobrazují a podle výsledků můžete vybrat složky nebo dokumenty.
Otevřete dokument, chcete-li přidat připomínky, vytvořit problémy a soubory RFI a zobrazit historii verzí. Kliknutím na tlačítko Další dokument přesuňte výsledky a poté kliknutím na ikonu X v pravém horním rohu přejděte zpět do seznamu.
Můžete zaškrtnout políčka vedle dokumentů v seznamu a pomocí možností v horní části dokumentu je exportovat, přesouvat, kopírovat, sdílet nebo odstraňovat. Můžete také upravit přiřazení sady, upravit hodnoty atributů, stáhnout zdrojový soubor, porovnat vybrané dokumenty, odeslat dokumenty ke kontrole a vytvořit přenos.
Chcete-li vymazat použité vyhledávání a filtry, vyberte možnost Vymazat filtry nad možnostmi filtru.