Žádná z operací programu Autoloader nemá na vaše data přímý vliv. Po vybrání složky za zdroj dat a po kontrolním prohlédnutí souborů se datové soubory zkopírují do přechodného umístění. Právě tyto soubory se pak načtou do úložiště. Na obrazovce Mapování složek úložiště lze namapovat strukturu složek do složek struktury/vyhledávání cesty v úložišti.
Struktura složky v úložišti se zobrazí v okně Výsledné zobrazení úložiště.
Pokud načtete projekt aplikace Autodesk Inventor, pracovní prostor, knihovny a knihovna obsahového centra v projektu musí být namapovány do složek v úložišti. Složku pracovního prostoru lze zmapovat přímo do složky Návrhy v úložišti nebo do některé podsložky ve složce Návrhy. Knihovny lze zmapovat přímo do složky Knihovny v úložišti nebo do některé podsložky ve složce Knihovny. Mapování Obsahových knihoven se však provede automaticky do složky Soubory obsahového centra v úložišti.
- Pokud cílová složka pro pracovní prostor dosud v úložišti neexistuje, klikněte pravým tlačítkem na složku Návrhy v okně Výsledné zobrazení úložiště a vyberte položku Nová složka. V dialogu Vytvořit složku zadejte název nové složky a klikněte na tlačítko OK.
Pokud složka knihovny v úložišti dosud neexistuje, pravým tlačítkem klikněte na složku Knihovny v okně Výsledné zobrazení úložiště a vyberte položku Nová složka knihovny. V dialogu Vytvořit složku zadejte název nové složky knihovny a klikněte na tlačítko OK.
- Ve sloupci Cílové umístění v úložišti přidruženému ke složce k zařazení klikněte na tlačítko vyhledat.
- V dialogu Procházet úložiště a hledat složku vyberte složku Návrhy nebo podsložku, která se má zmapovat do pracovního prostoru pro projekt. Tím se ve složce Návrh vytvoří podsložka s názvem Návrhy. Chcete-li mapovat složku pracovního prostoru přímo do složky Návrhy bez vytvoření podsložky, zaškrtněte možnost Přímé mapování.
- Klikněte na tlačítko OK. Pokud složka úložiště neexistuje, klikněte na položku Nová složka a v úložišti vytvořte novou složku.
- Pokud jsou do úložiště přidávány i knihovny, klikněte ve sloupci Cílové místění v úložišti přiřazeného ke knihovně k zařazení na tlačítko vyhledání.
- V dialogu Procházet úložiště a hledat složku vyberte složku Knihovny nebo podsložku, která se má zmapovat do knihoven pro projekt a klikněte na tlačítko OK. Pokud složka úložiště neexistuje, klikněte na položku Nová složka a v úložišti vytvořte novou složku.
- Jakoukoliv novou složku vytvořenou v zobrazení úložiště lze přejmenovat nebo odstranit. Chcete-li změnit název této nové složky, vyberte tuto složku a klikněte na příkaz Přejmenovat. Chcete-li tuto novou složku odstranit, vyberte tuto složku a poté klikněte na příkaz Odstranit.
- Soubory ze zdroje dat se před načtením do úložiště zkopírují do přechodné složky. Umístění přechodné složky se zobrazí ve spodní části obrazovky. Chcete-li umístění přechodné složky změnit, klikněte na tlačítko Procházet, vyberte jinou složku nebo vytvořte novou a potom klikněte na tlačítko OK.
- Klikněte na tlačítko Další.
Předchozí krok | Následující krok