Bestanden uploaden op mobiel

Deelnemers met de machtiging Maken + uploaden of hoger kunnen foto's, video's en bestanden in ondersteunde bestandsindelingen van hun apparaat uploaden naar projectmappen in het hulpmiddel ‘Bestanden’. Projectdeelnemers met de relevante maprechten kunnen de geüploade bestanden weergeven op het web of op hun mobiele apparaat.

Bestanden uploaden vanaf mobiel

U kunt elke video, foto of elk bestand uploaden zolang ze niet groter zijn dan 1000 MB.

Opmerking: bestanden die vanaf een mobiel apparaat zijn geüpload naar een map waarop automatische activering van beoordeling is toegepast, activeren een beoordeling als ze voldoen aan de voorwaarden voor automatische activering. Zie Beoordelingen automatisch activeren voor bestanden voor meer informatie.
  1. Tik op het hulpmiddel Bestanden.

  2. Tik om de map te openen waarnaar u bestanden wilt uploaden.

  3. Tik op de blauwe knop

    U kunt de volgende opties selecteren:

    Camera gebruiken

    U kunt een of meer video's en foto's maken met de camera op uw apparaat en deze of een selectie uploaden naar de relevante map.

    1. Tik op Camera gebruiken.
    2. Geef ACC-toestemming om foto's te maken en video op te nemen.
    3. Selecteer Video of Camera
    4. Maak indien nodig video's en foto's.
    5. Tik op Gereed.
    6. Tik op Uploaden om alle video's en foto's die u hebt gemaakt te uploaden. Tik op Bewerken om uw selectie te bewerken.

    Uploaden vanuit fotogalerij

    Met deze optie opent u de fotogalerij op uw apparaat.

    1. Selecteer de gewenste foto's en video's.
    2. Tik op Toevoegen

    Uploaden vanuit bestanden

    U kunt bestanden in ondersteunde bestandsindelingen die op uw apparaat zijn opgeslagen uploaden naar projectmappen in het hulpmiddel ‘Bestanden’.

    1. Tik op Uploaden vanuit bestanden.
    2. Selecteer de relevante bestanden.
    3. Tik op Selecteren of de relevante actie op uw apparaat om het uploaden van de bestanden te starten.

Lijst van bestandsuploads

De voortgang van uw uploads wordt weergegeven in Bestandsuploads:

Bestandsuploads toont de status van de bestanden die u uploadt. U kunt Bestandsuploads sluiten en bestanden worden dan verder op de achtergrond verwerkt.

Status bestandsupload Overzicht
Geüpload naar map [mapnaam] Het uploaden is gelukt. Tik op de mapnaam om de map te openen.
Uploaden bezig Het bestand wordt momenteel geüpload
Uploaden in afwachting Het bestand staat in de wachtrij om te worden geüpload.
Fout bij uploaden Er is sprake van een algemene fout. Tik op Opnieuw proberen voor een nieuwe poging.
Fout bij uploaden: bestand is vergrendeld door een andere deelnemer Het bestand is vergrendeld en moet worden ontgrendeld voordat het kan worden geüpload.
Fout bij uploaden: bestandsnaam is ongeldig Bestandsnamen mogen deze tekens niet bevatten < > : " / \
Fout bij uploaden: geen toestemming om naar deze map te uploaden U hebt geen machtiging om naar deze map te uploaden. Uw machtiging is mogelijk verwijderd tijdens het uploaden. Neem contact op met de beheerder.
Fout bij uploaden: bestand heeft dezelfde naam als een submap Het bestand kan niet dezelfde naam hebben als een submap in de doelmap. Wijzig de naam van het bestand lokaal en probeer het opnieuw.
Fout bij uploaden: map bestaat niet De map is mogelijk verwijderd nadat u deze hebt geselecteerd en voor of tijdens het uploaden van het bestand. Tik op Opnieuw proberen of upload het bestand opnieuw naar een andere map.
Fout bij uploaden: bestand voldoet niet de naamgevingsstandaard Het bestand voldoet niet aan de naamgevingsstandaard en de opslagplaats van het project is niet ingeschakeld. Wijzig de naam van het bestand lokaal om te voldoen aan de naamgevingsstandaard en probeer het opnieuw.
Kan worden weergegeven in de opslagplaats op het web Het bestand voldoet niet aan de naamgevingsstandaard en de opslagplaats van het project is ingeschakeld. U kunt de opslagplaats op het web openen en de juiste naam van het bestand wijzigen zodat het in de relevante map wordt weergegeven.