Přidání nebo odebrání sloupců rozpisky
- Klikněte v dialogu Rozpiska na tlačítko Zvolit sloupce
.
- Chcete-li přidat sloupec, označte jej na panelu Vlastní nastavení a přetáhněte ho na požadované místo tabulky rozpisky.
- Chcete-li odstranit sloupec rozpisky, označte v tabulce rozpisky jeho záhlaví a přetáhněte jej na panel Vlastní nastavení.
Změna pořadí sloupců rozpisky
V dialogu Rozpiska označte v tabulce rozpisky záhlaví sloupce a přetáhněte jej na požadované místo.
Změna velikostí sloupců
- Vyberte a přetáhněte: Vyberte rozdělovník záhlaví sloupců a přetažením změňte velikost sloupce.
- Dvojité kliknutí: Dvakrát klikněte na rozdělovník mezi záhlavími sloupců. Rozměry sloupce na levé straně se přizpůsobí obsahu buněk.
- Přizpůsobit sloupec: Klikněte pravým tlačítkem na záhlaví sloupce a z nabídky vyberte položku Přizpůsobit. Sloupec změní velikost stejným způsobem jako v předchozí metodě dvojitého kliknutí.
- Přizpůsobit všechny sloupce: Klikněte pravým tlačítkem na záhlaví sloupce a vyberte položku Přizpůsobit (všechny sloupce). Všechny viditelné sloupce změní velikost.
Export úpravy rozpisky
- Upravte v dialogu Rozpiska sloupce rozpisky a potom klikněte na tlačítko Exportovat.
- Nastavte v dialogu Exportovat vlastní nastavení rozpisky složku, do které se má exportovat soubor .xml, zadejte název souboru a klikněte na tlačítko Uložit. Soubor úprav se uloží do zadané složky.
- Chcete-li importovat úpravu rozpisky, klikněte v dialogu Rozpiska na tlačítko Importovat.
- Vyhledejte v dialogu Importovat vlastní nastavení rozpisky soubor .xml, označte jej a klikněte na tlačítko Otevřít. Vlastní nastavení rozpisky se importuje a použije v rozpisce.
Přidání obrázků miniatur do rozpisky
Chcete-li zobrazit miniatury v rozpisce, přidejte do tabulky rozpisky sloupec Náhled.
- Klikněte v dialogu Rozpiska na tlačítko Vybrat sloupce
.
- Označte na panelu Vlastní nastavení sloupec Náhled a přetáhněte ho na požadované místo tabulky rozpisky.
- Chcete-li odstranit sloupec Náhled, označte v tabulce rozpisky jeho záhlaví a přetáhněte jej na panel Vlastní nastavení.