A Globális beállítások párbeszédpanel Biztonság lapján hozzáférést adhat a felhasználóknak egy Vault tárhoz, valamint beállíthatja a jogosultságokat.
Felhasználói csoportokat is létrehozhat, valamint hozzáférési jogosultságokat és szerepköröket rendelhet a csoportokhoz. A felhasználóhoz vagy a csoporthoz rendelt szerepkörök határozzák meg a felhasználó vagy a csoport tagjainak jogosultságait.
A Biztonság lap megnyitása a Globális beállítások párbeszédpanelről
Felügyelet
Globális beállítások menüpontot.

Felhasználók
A felhasználói fiókok a Felhasználókezelés párbeszédpanelen hozhatók létre és adminisztrálhatók.
Egy Vault szerver felhasználói fiók automatikusan létrehozható, amikor egy Windows-felhasználó, aki tagja egy Active Directory csoportnak, bejelentkezik a Vault szerveren egy Autodesk Data Management klienssel Windows-hitelesítés alkalmazásával. Ez a beállítás alapértelmezés szerint be van kapcsolva.
Csoportok
A csoportok a Csoportok párbeszédpanelen hozhatók létre és kezelhetők.
Szerepkörök és jogosultságok
A szerepköröket és a hozzájuk rendelt jogosultságokat a Szerepkörök párbeszédpanelen tekintheti meg.