Při práci s velkým počtem souborů lze změnit prahové hodnoty výkonu, a minimalizovat tak výkonové omezení uživatelů.
Pomocí nástroje Správa určete předvolby oznámení při zpracování rozsáhlého počtu souborů.
- V konzole serveru ADMS vyberte možnosti Nástroje
Správa.
- V dialogu Globální nastavení vyberte kartu Rozšířená nastavení.
- V části Prahy výkonu klikněte na položku Nastavení. Zobrazí se dialog Prahy výkonu.
- V části Obecné zpracování souboru určete počet souborů, které mohou být zahrnuty do provedení obecného úkolu, než bude uživateli vydáno varování o dopadu na výkon serveru. Rozmezí prahu je 1 000 až 10 000. Výchozí nastavení je 5 000.
- Určete počet souborů, které lze zahrnout do provádění obecného úkolu než systém vyvolá chybu a zabrání uživateli pokračovat. Práh může být v rozsahu 1 000 až 10 000, ale musí být větší než hodnota, která je určena jako práh varování.
- V části Prahy výkonu určete počet souborů, které mohou být zahrnuty do synchronizace pracovního prostoru, než bude uživateli vydáno varování o dopadu na výkon serveru. Rozmezí prahu je mezi 1 000 a 10 000 soubory. Výchozí hodnota je 3 000 souborů.
Poznámka: V prostředí propojené pracovní skupiny se práh výkonu použije pro všechny pracovní skupiny i pracoviště.
Tip: Nastavení nižšího prahu výkonu zvyšuje výkon serveru.