Parametry narzędzia Kopiuj/Monitoruj dla podziałów

Przed wybraniem podziałów do skopiowania w celu monitorowania określ w oknie dialogowym Opcje kopiowania/monitorowania wartości następujących parametrów.

Zobacz tematy Określ opcji dla narzędzia Kopiuj/Monitoruj i Kopiuj elementy w celu umożliwienia monitorowania.

Uwaga: Nie można użyć narzędzia Kopiuj/Monitoruj do monitorowania i koordynowania zmian w siatkach wielosegmentowych (tj. siatek, których linie składają się z wielu segmentów).

Ponownie wykorzystaj podziały o tej samej nazwie

Jeśli w bieżącym modelu występuje linia podziału o takiej samej nazwie, jak linia podziału w podłączonym modelu, w przypadku wybrania tej opcji nie zostanie utworzona nowa linia podziału. Zamiast tego istniejąca linia podziału z bieżącego modelu zostanie przesunięta w celu dopasowania do położenia linii podziału w podłączonym modelu i między tymi liniami podziału zostanie ustanowione monitorowanie.

Ponownie wykorzystaj pasujące podziały

Wybierz jedną z następujących wartości:

Dodaj przyrostek do nazwy podziału

Wprowadź przyrostek, który będzie dodawany do nazw kopiowanych podziałów.

Dodaj przedrostek do nazwy podziału

Wprowadź przedrostek, który będzie dodawany do nazw kopiowanych podziałów.