Popisuje postup aktualizace a úprav odvozených součástí a sestav. Součásti můžete aktualizovat ručně a aktualizace také můžete odložit.
Po úpravě základní součásti nebo sestavy se odvozená komponenta zobrazí v prohlížeči se symbolem blesku, který udává zastaralý stav součásti. Chcete-li zahrnout změny, musíte odvozenou součást aktualizovat – k automatické aktualizaci nedochází.

V dialogu Možnosti aplikace se na kartě Sestava nachází možnost Odložit aktualizaci.
Pokud je tato možnost vybrána, budou změny ovlivňující odvozené součásti zahrnuty až po ruční aktualizaci.
Chcete-li upravit odvozenou součást nebo sestavu, proveďte jeden z následujících úkonů:
Původní soubor je otevřen a můžete provést změny.
Aktualizujte soubor, který obsahuje odvozenou součást nebo sestavu, a začleňte tak do odvozené součásti provedené změny.
V prohlížeči klikněte pravým tlačítkem na odvozený prvek a vyberte možnost Upravit odvozenou součást nebo Upravit odvozenou sestavu.
Tato možnost slouží ke změně objektů, které jste vybrali při původním odvození součásti nebo sestavy. Aktualizace jsou automaticky provedeny v aktuálním souboru.