Kategória létrehozása

A Vault beállítások párbeszédpanel Működések lapján kategóriákat, kategóriaműködéseket és hozzárendelési szabályokat hozhat létre és kezelhet.

Megjegyzés: A funkció használatához rendszergazdai jogosultságokkal kell rendelkeznie.

Kategória létrehozása

  1. Kattintson az Eszközök > Felügyelet > Vault-beállítások lehetőségre.

  2. A Vault-beállítások párbeszédpanelen válassza a Viselkedések lap > Kategóriák lehetőséget.

  3. A Kategóriák konfigurálása párbeszédpanelen a legördülő listából válassza ki, hogy fájlok, mappák, egyéni objektumok vagy tételek számára kíván kategóriákat konfigurálni.

  4. Kattintson az Új gombra a Kategória módosítása párbeszédpanel megnyitásához.

  5. A Név mezőben adja meg a kategória nevét.

  6. A Szín listában válasszon egy színt egy jel hozzárendeléséhez a kategóriához.

    Megjegyzés: A mappa- és elemtárikonok ugyanolyan színekkel jelennek meg, mint a kategóriák.
  7. Jelölje be vagy törölje az Elérhető jelölőnégyzetet. Ha a jelölőnégyzet be van jelölve, a kategória elérhető a felhasználók számára. Ha azt kívánja, hogy a kategória ne legyen elérhető a felhasználók számára, törölje a jelölőnégyzetet.

  8. A Leírás mezőben adja meg a kategória leírását.

  9. Kattintson az OK gombra. Létrejön az új kategória a megadott beállításokkal és megjelenik a Kategória neve listában a Kategóriák konfigurálása párbeszédpanelen.