Za pomocą podzespołu ClarkCountyGuardrailType31 wstawiane są połączenia tworzące kształt bariery ochronnej hrabstwa Clark typu 31 w zespole.
Należy sprawdzić, czy użyte wymiary są zgodne z interpretacją planu standardowego.
Punkt dołączenia znajduje się na wewnętrznej krawędzi słupka, na poziomie końcowego nachylenia.
|
Parametr |
Opis |
Rodzaj |
Wartość domyślna |
|---|---|---|---|
| Bok | Określa stronę, po której ma zostać umieszczony podzespół | Lewy/prawy | Prawy |
| Rozmiar słupka | Wymiary słupka | Liczbowy, dodatni |
6 stóp 1.8 m |
| NK do góry | Nachylenie końcowe do góry słupka | Liczbowy, dodatni |
2,67 stopy 0,8 m |
W tej sekcji opisano występujące w tym podzespole parametry, które można mapować do jednego lub większej liczby obiektów docelowych. Więcej informacji zawiera temat Określanie ustawień docelowych korytarza.
Brak.
Brak.
Brak.
Za pomocą podzespołu tworzone są dwa kształty prostokątne słupka i ogrodzenia oprócz kształtu bariery. Długość dolnej części słupka poniżej punktu dołączenia, na wysokości końcowego nachylenia, jest stała. Słupek wydłuża się w górę na odległość określoną w parametrach.
W trybie układu wymiary rysowanego przez ten podzespół słupka oraz poręczy są stałe.
W następującej tabeli wymieniono kody kształtów, połączeń i punktów dla tych podzespołów, do których przypisano kody. Kody kształtu, połączeń i punktów dla tych podzespołów, do których nie przypisano kodów, nie zostały uwzględnione w tej tabeli.
|
Punkt, połączenie lub kształt |
Kod |
Opis |
|---|---|---|
| P5 | Grail_Face_Top | Górna powierzchnia bariery ochronnej |
| P7 | Grail_Face_Btm | Dolna powierzchnia bariery ochronnej |
| P10 | Post_Top_In | Wewnętrzna góra słupka |
| P11 | Post_Top_Out | Zewnętrzna góra słupka |
| P12 | Post_Btm_Out | Zewnętrzny dół słupka |
| P13 | Post_Btm_In | Wewnętrzny dół słupka |
| S1 | Post | Słupek |
| S2 | Block | Blok |