Deelnemers met machtigingen voor weergeven + downloaden en hoger kunnen ervoor kiezen DWG-bestanden te openen in de AutoCAD-webapp. Deelnemers met bewerkingsmachtigingen en hoger kunnen DWG-bestanden tevens bewerken en opslaan in de AutoCAD-webapp.
Zoek uw DWG-bestand in de module Document Management
Er zijn twee manieren om de webapp te openen:
van het relevante DWG-bestand en klik op Openen in AutoCAD (webapp)
Zorg ervoor dat uw pop-updialoogvensters zijn ingeschakeld om DWG-bestanden in uw browser te openen.
Het bestand wordt geopend in AutoCAD (webapp) en kan nu worden bekeken door deelnemers met machtigingen voor weergeven + downloaden en worden bekeken, bewerkt en opgeslagen door deelnemers met bewerkingsmachtigingen en hoger.
Geef het document weer en bewerk het als de machtigingen dit toestaan.
Klik op Opslaan om uw wijzigingen op te slaan.
Zodra het document is opgeslagen in de AutoCAD-webapp, wordt het bijgewerkt in Document Management.
Wanneer u een DWG-bestand opent in Document Management, controleert de viewer of het bestand externe bestandsverwijzingen (xref's) heeft. Als er xref's zijn, wordt er een waarschuwing weergegeven als een van deze xref's nieuwere versies heeft.
Open het bestand in AutoCAD (webapp) en klik op Opslaan om eventuele xref's bij te werken.