Nastavení projektu Autodesk Docs za účelem použití připojených podpůrných souborů

Následující kroky ukazují, jak nastavit připojené podpůrné soubory pro existující projekt Autodesk Docs.

Informace o tom, jak vytvořit projekt Autodesk Docs a vybrat projekt pomocí aplikace Desktop Connector, naleznete v následujících tématech v nápovědě služby Autodesk Docs:

Důležité: Připojené podpůrné soubory mohou nastavit pouze členové projektu Autodesk Docs s úrovní přístupu Správce projektu.
  1. Po výběru počátečního projektu v aplikaci Desktop Connector klikněte v části AutoCAD na stránce Začít na možnost Projekty Autodesk.
  2. Na kartě Projekty Autodesk rozbalte projekt, pro který chcete nastavit připojené podpůrné soubory.
  3. Vyhledejte a otevřete výkres v rámci projektu.
  4. Otevřete výkresový soubor, klikněte pravým tlačítkem myši na kreslicí plochu a vyberte položku Možnosti.
  5. V dialogovém okně Možnosti klikněte na kartě Soubory na tlačítko Nastavit v horní části seznamu nastavení Vyhledávací cesty, Názvy souborů a Umístění souborů.
    Poznámka: Pokud možnost Nastavit nevidíte, je možné, že projekt byl již dříve nakonfigurován. To lze ověřit podle textu: „Aktuální výkres používá nastavení zaměřená projekt.“
  6. V dialogu Jeden projekt, jedna sada podpůrných souborů klikněte na tlačítko Zahájit instalaci.

    Chcete-li získat další informace o funkci připojených podpůrných souborů, klikněte na tlačítko Úvod.

  7. Na další stránce klikněte na možnost Nastavení projektu.
  8. Na poslední stránce se kliknutím na tlačítko Zavřít okno vraťte do dialogového okna Možnosti.
  9. V dialogu Možnosti klikněte na tlačítko OK.

    Informace o změně cest pro připojené podpůrné soubory naleznete v části Nastavení cest pro připojené podpůrné soubory projektu Autodesk Docs.