Három- vagy négyoldalú felületet hoz létre a háromdimenziós térben.
Miután megadta a 3D lap utolsó két pontját is, a parancs automatikusan megismétlődik, ezt a két pontot használva a következő 3D lap első két pontjaként. Például:
A következő promptok jelennek meg.
A térbeli felület kezdőpontját adja meg. Az első pont megadása után a hagyományos, az óramutató járásával megegyező vagy azzal ellenkező módszerrel kell megadni a további pontokat a térbeli felületlap létrehozásához. Ha mind a négy megadott pont azonos síkon fekszik, lemezszerű objektumok kerülnek létrehozásra. Az árnyalásban és a render megjelenítésben az objektum sík lapjai kitöltve jelennek meg.
A térbeli felület második pontját adja meg.
A térbeli felület harmadik pontját adja meg.
A térbeli felület negyedik pontját adja meg.
A Harmadik pont és Negyedik pont promptok addig ismétlődnek, amíg le nem nyomja az Enter billentyűt. Adja meg az 5. és 6. pontot ezeknél az ismétlődő promptoknál. Amikor befejezte a pontok megadását, nyomja le az Enter billentyűt.
Azt határozza meg, hogy a 3D lapon mely élek láthatóak, lehetővé téve a furatokat tartalmazó objektumok megfelelő modellezését. Az l karakter vagy a láthatatlan karakterlánc beírása egy él első pontja előtt az élet láthatatlanná teszi.
A láthatatlanság megadásának meg kell előznie az él megrajzolásában felhasznált tárgyrasztereket, XYZ szűrőket és a koordináták megadását. Létrehozható olyan térbeli lap is, amelynek összes éle láthatatlan. Az így megrajzolt lapok fantom lapok, nem jelennek meg drótvázas megjelenítésben, de a mögöttük elhelyezkedő vonalakat és anyagokat eltakarják. A 3D lapok árnyalt renderelésekben megjelennek.
A 3D lapok összekapcsolhatók, és így összetett térbeli felületek is modellezhetők.