Umístí pomocné pohledy promítnutím od hrany nebo čáry v nadřazeném pohledu. Výsledný pohled je srovnán vůči nadřazenému pohledu.

|
Přístup: |
Pás karet:
karta Umístění pohledů
panel Vytvořit
Pomocný
|
|
Určuje popisek a měřítko pohledu. |
|
|
Identifikátor pohledu |
Upraví řetězec identifikátoru pohledu. |
|
Měřítko |
Nastaví měřítko pohledu vzhledem k součásti nebo sestavě. V textovém poli zadejte měřítko nebo klikněte na šipku. Můžete zadat měřítko neuvedené v seznamu. Autodesk Inventor Nebude přidáno do seznamu měřítek ve Standardním stylu. |
|
|
Zobrazí nebo skryje popis pohledu. |
|
|
Upraví text popisku pohledu v dialogu Text formátu. |
|
Nastaví styl zobrazení pohledu. Výchozí styl zobrazení je tentýž jako u nadřazeného pohledu. Chcete-li změnit styl zobrazení, klikněte na příslušný příkaz. |
|
![]() |
Zobrazit skryté čáry. |
![]() |
Odstranit skryté čáry. |
![]() |
Stínované rendrování. |
|
Definice v základním pohledu |
V základním pohledu zobrazí definici pomocného pohledu. |
|
|
Zapnout/vypnout náhled prvku Zaškrtnutím políčka zobrazíte náhled pohledu výkresu před jeho vytvořením. Poznámka: Možnost je vybrána a nedostupná, jestliže je na kartě Výkres dialogu Možnosti aplikace vybrána možnost Ukázat náhled jako všechny komponenty. Je-li vybrána možnost Ukázat náhled jako částečný nebo Ohraničující kvádr, možnost Náhled je implicitně dostupná a nevybraná.
|